Parashikimi i motit

Prishtina Weather njofton se këtë fundjavë do të ketë mjegull dhe ngrica në mëngjes. E kohë pas kohe reshje të dobëta bore dhe shiu.

Sot, në vise të ulëta mundësi për mjegull, e gjatë ditës kryesisht vransira dhe intervale me diell.

Për nesër në mëngjes parashihen ngrica, mjegull në ultësira.

Do të jetë kryesisht vranët, Kohë pas kohe në disa vende priten reshje të dobëta të shiu dhe bore, si dhe shi i akullt./OxygenPress.info