Pak para se të bëhet president, Biden mesazh bashkëshortes së tij: Të dua

Pak para momentit historik, Joe Biden, ka lënë një mesazh për gruan e tij në Tëitter, së shpejti Zonjës së Parë të SHBA-së, Jilly Biden.

Ai aty ia shprehi dashurinë dhe e falënderoi që është krah tij në ditën më të rëndësishme të jetës.

“Të dua ty, Jilly, dhe s’mund të jem më shumë mirënjohës që të kam ty në këtë udhëtim”.

Ai po ashtu ka publikuar një video të tyre dorë për dore derisa arritën për ceremoninë e inaugurimit.