Në fundjavë organizohet Final Four i Kupës së Kosovës për U12 dhe U14

Në këtë fundjavë në palestrën e sportit të Kolegjit “ISP” në lagjen “Marigona Residence” në Prishtinë do të zhvillohet Final Four i Kupës U-12 dhe U-14 në konkurrencën e meshkujve.

Të shtunën janë në program ndeshjet gjysmëfinale, kurse të dielën do të luhen finalet në të dyja kategoritë.

Më poshtë mund të gjeni orarin e plotë të të gjitha ndeshjeve:

E shtunë (13.04.2019):

M Junior vs Kerasan Prishtina 12:00 (U12)

Borea vs  New Basket 13:30 (U12)

Z Mobile Prishtina vs Vushtrria Basket 15:00 (U14)

Trepça vs Kerasan Prishtina 17:00 (U14)

 

E diel (14.04.2019):

 

11:00 Finalja te U12

13:00 Finalja te U14