Napoli dhe Aston Villa pas Milot Rashicës

Tash e sa kohë emri i Milot Rashicës po përmendet si emri më i përfolur në këtë merkato.
Së fundmi interesim për Rashicën kanë shfaqur edhe Napoli e Aston Villa të cilat janë të interesuara pas shërbimeve të yllit kosovar të Werderit.

Favorit për shërbimet e Rashicës është klubi anglez, Aston Villa, të cilët kanë ofruar 25 milionë euro.

Deri  më tani, të interesuara për shërbimet e Rashicës kanë qenë edhe Milan e Lazio./KlanKosova