Me 25 janar publikohet kënga e re nga Dua Lipa

Dua Lipa ka konfirmuar se më 25 janar 2019 do të publikojë këngën e saj “Swan Song”.

“Swan Song” është kolona zanore e filmit aksion “Alita: Battle Angel”.

Producent të këtij filmi janë James Cameron dhe Jon Landau të njohur për filmin e tyre “Avatar”, derisa regjisor i filmit është Robert Rodriguez i njohur me “Sin City”, shkruan Atsh.

Dua Lipa ndjehet shumë krenare që është pjesë e një projekt kaq të rëndësishëm.