Kosova në epërsi, shënon Milot Rashica

Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër Ishujt Faroe.  Milot Rashica e vendosi Kosovën në epërsi.

Rashica shënoi në minutat e parë të ndeshjes.

Loja është e vlefshme në kuadër të Ligës së Kombeve, grupi D3. Ndërsa, në këtë ndeshje Kosova është duke luajtur pa Benjamin Kolollin që është i lënduar dhe pa Kryeziun i cili është suspenduar./OxygenPress.info