Kjo është lista me futbollistët për ndeshjen Kosovë-Maltë

0
98

Të enjten me 11 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja Kosovë-Maltë. Ndërsa me 14 tetor Kosova si mysafire në kuadër të Ligës së Kombeve luan kundër Ishujve Faroe.

Federata e Futbollit të Kosovës njofton se grumbullimi i futbollistëve bëhet të hënën me 8 tetor, ndërsa stërvitja e parë zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka bërë publike sot listën e futbollistëve të cilët do t’i ketë në dispozicion për ndeshjet kundër Maltës, më 11 tetor, në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe më 14 tetor kundër Ishujve Faroe si mysafirë në kuadër të Ligës së Kombeve.

/OxygenPress.info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu