Hapet panairi “Blej Shqip” 2018

0
44

Për nderë të ditës së flamurit, Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me Bashkimin e Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë, ka organizuar panairin tradicional “Blej Shqip”, 2018.

Panairi mbahet në  qendër të qytetit dhe vizitohet nga dhjetëra mijëra qytetarë shqiptarë e të huaj, shkruan OxygenPress.

Synimi i këtij panariri është që për  promovimin e produkteve nga të gjitha trevat shqiptare.

Panairi do të mbahet më 27, 28 dhe 29 nëntor, në Bulevardin “Nënë Tereza” dhe Sheshin “Zahir Pajaziti”, nga ora 10:00 deri në ora 24:00./OxygenPress.info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu