Ende nuk dihet ku është Remzije Mustafa, vajza e saj ka një lutje për të gjithë qytetarët

Remzije Mustafa, nënë e tre fëmijëve, tash e disa ditë është zhdukur në Prishtinë, saktësisht në lagjen Bregu i Diellit.

Ende nuk dihet asgjë për fatin e saj dhe mënyrën se si është zhdukur.

Vajza e saj, Anita Ferati përmes një postimi në Facebook ka kërkuar ndihmën e të gjithëve që ta gjej nënën e saj.

Ajo ka thënë se e ëma e saj ende nuk është gjetur dhe se ta lajmërojnë nëse e shohin.

“Ju lutem te gjitheve qe te beni perseri share NENA ime ende nuk eshte gjetur, ju lus me gjithe shpirt nese e shihni lajmroni nr tim 044 22 66 78 . Mos u largoni prej saj rrini afer pa frike. Ju lus si nje femije qe ka nevoje per nanen e tij.”, ka shkruar ajo