Arbër Zeneli shënon golin e parë në ndeshjen Kosova-Azerbajxhan

Në minutat e parë të lojës Kosova-Azerbajxhan, që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Arbër Zeneli ka shënuar golin e parë në këtë ndeshje.

Kosova ka vetëm dy pikë me shumë se Azerbbajxhani dhe është lidere e dgrupit të tretë në Ligën D, ndërkohë që i duhet fitore apo barazim që të kalon në Ligën C./OxygenPress.info