“A e man n’men?” pyet Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar videoklipin e saj më të ri.

Superylli ka realizuar këngën e re që është një pop baladë.

Videoklipi u realizua nga Elena Kelmendi me asistencë të Vigan Morinës.

Pamjet nga droni në këtë video muzikore u xhiruan nën operimin e Arton Krasniqit.

Muzika u punua nga BledBeats e teksti nga Varrosi, Arianit Palaj dhe Duffye.

Në këtë videoklip Duffy shfaqet sensuale dhe atraktive.

Duffye kështu pason projektet e reja pas hitit me DJ Geek, “Alo”.